Joost Jansen

  • Fysiotherapie
  • Manuele therapie
  • Schouder Netwerk Twente
  • Rug Netwerk Twente
  • Dry Needling

BIG: 69048610404

Mail Joost: j.jansen@hovelsenvolmer.nl

Hessel Reekers

  • Fysiotherapie 
  • Manuele therapie
  • Orofaciale fysiotherapie (Hoofd/Hals/Kaakfysiotherapie)
  • Tinnitus Expertise Netwerk Twente
  • Dystonie Netwerk
  • Dry Needling

BIG: 03904733450

Mail Hessel: h.reekers@hovelsenvolmer.nl

Meckie Inkmann

  • Fysiotherapie
  • Manuele therapie
  • Kinderneurorevalidatie
  • COPD i.o.

BIG: 09043566304

Mail Meckie: m.inkmann@hovelsenvolmer.nl

Marieke Wichers Schreur

  • Fysiotherapie
  • Manuele therapie Msc
  • Dry Needling

BIG 19911696104

Mail Marieke: m.wichers@hovelsenvolmer.nl

Lia Pasman

  • Fysiotherapie
  • Oedeemtherapie

BIG: 39034671704

Merle Weeink

  • Fysiotherapie

BIG: 69926049404

Mail Merle: m.weeink@hovelsenvolmer.nl

Nienke van Velzen

  • Fysiotherapie
  • Geriatriefysiotherapie 
  • Parkinson fysiotherapie, Parkinson Netwerk
  • Claudicatio fysiotherapie, Claudicatio Netwerk
  • Valpreventie/ Geriafitness

BIG: 29047318104

Mail Nienke: n.vanvelzen@hovelsenvolmer.nl

Marieke te Beest-Temmink

  • Fysiotherapie
  • Oedeemtherapie

BIG: 59908544204

Mail Marieke: m.temmink@hovelsenvolmer.nl

Luuk Gelissen

  • Fysiotherapie

Mail Luuk: l.gelissen@hovelsenvolmer.nl

Ilse Elsweier

  • Secretaresse

Debbie Floor

  • Interieurverzorgster

Wendy Vogt

  • Interieurverzorgster

Fysiotherapie en Manuele Therapie 

Hövels en Volmer

Braak 20 
7161 BB Neede 

Kvk: 71107630


 0545 29 41 23

 info@manueletherapieneede.nl

Dependance Haaksbergen

Scholtenhagenweg 29A

7481 VN Haaksbergen

Routeplanner

Openingstijden

Maandag 07:30 - 21:00

Dinsdag 07:30 - 18:00

Woensdag 07:30 - 18:00

Donderdag 07:30 - 20:00

Vrijdag 07:30 - 17:00

Zaterdag Gesloten

Zondag Gesloten